НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТРАНСПОРТУ ГАЗУ ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» (Інститут транспорту газу)

Основні напрямкі робіт:

♦ розроблення системи для стратегічного визначення оптимальних коридорів транспортування газу з метою ефективного завантаження технологічних об’єктів ГТС ПАТ "УКРТРАНСГАЗ" на території України та економії енергетичних ресурсів;

♦ розроблення та супроводження систем підтримки прийняття рішень щодо керування режимами транспортування і зберігання природного газу ГТС ПАТ "УКРТРАНСГАЗ", інформаційних систем для виробничої діяльності структурних підрозділів ПАТ "УКРТРАНСГАЗ";

♦ метрологічне забезпечення й супроводження систем обліку газу та газовимірювань;

♦ розроблення та супроводження автоматизованих і автоматичних систем керування технологічними об'єктами ГТС;

♦ аналізування стану технологічних об'єктів ГТС та ефективності їх експлуатації, надання відповідних пропозицій та рекомендацій;

♦ підвищення кваліфікації фахівців ПАТ "УКРТРАНСГАЗ";

♦ нормативне забезпечення роботи газотранспортної системи;

♦ виконання робіт з охорони об’єктів права інтелектуальної власності ПАТ "УКРТРАНСГАЗ".

Договір про співпрацю з Інститутом транспорту газу

 

УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ГАЗУ УкрНДІгаз АТ "Укргазвидобування"

УкрНДІгаз – найбільший центр науки газової промисловості України. Інститут здійснює наукове і проектне забезпечення всіх видів діяльності нафтогазового комплексу від підготовки ресурсної бази, пошуку, розвідки родовищ, їх розробки, експлуатації свердловин, видобутку, підготовки, переробки сировини, транспортування природного газу до промислового та побутового споживача, екологічної безпеки.

За проектами інституту розробляється близько 80 % газових і газоконденсатних родовищ України, створено потужну мережу українських підземних сховищ.

Нова техніка та технології УкрНДІгазу забезпечують ефективну експлуатацію газових покладів на заключній стадії розробки; надійну і безперервну роботу української системи магістральних газопроводів і сховищ.

Договір про співпрацю з УкрНДІгаз АТ "Укргазвидобування"

 

 

ГАЗОПРОМИСЛОВЕ УПРАВЛІННЯ  "ШЕБЕЛИНКАГАЗВИДОБУВАННЯ" АТ "Укргазвидобування"

Газопромислове управління «Шебелинкагазвидобування» – провідне підприємство з видобутку природного газу, яке забезпечує понад 40% видобутку блакитного палива в Україні.

Видобуток ГПУ «Шебелинкагазвидобування» у 2019 році склав 8,267 млрд м³ газу, понад 139,8 тис. тонн газового конденсату та нафти.

Філія здійснює розробку 57 нафтогазоконденсатних родовищ у східній частині України (Полтавська, Харківська, Донецька, Луганська і Дніпропетровська області) із експлуатаційним фондом, який налічує 1 631 свердловину. Загальна кількість виробничих об’єктів (УКПГ, УПГ, ДКС, ГРС) – 97 одиниць.

Загальна протяжність міжпромислових трубопроводів та шлейфів – 3 641 тис. км.

За історію своєї діяльності ГПУ «Шебелинкагазвидобування» видобуло:

  • – природного газу – 1 781 млрд м³;
  • – газового конденсату та нафти – 14,686 млн тонн.

Договір про співпрацю з ГПУ "Шебелинкагазвидобування"
АТ "Укргазвидобування"

 

 

ПрАТ "ЕНЕРГООБЛІК"

Підприємство було засноване в 1991 р. і в подальшому було перетворено в Акціонерне товариство "Енергооблік" в 1997р., куди увійшли такі відомі підприємства-розробники електронної техніки як АТ "Тахіон" і ін. Основними видами діяльності були обрані Розробка та впровадження мікропроцесорних вимірювальних приладів і систем. З 1991р. по 2018р. виконано більше 30 розробок вимірювальних приладів. Більше 5000 приладів виробництва ПрАТ "Енергооблік" успішно працюють на підприємствах України і країн СНД, в тому числі на нафтохімічних виробництвах та магістральних нафтопроводах.                     

ПрАТ "Енергооблік" м. Харкiв є офіційним партнером фірм: Enraf ​​B.V. Голландія, FMS MEASUREMENT SOLUTIONS USA, Clock Spring, ABB на території України.

Договір про співпрацю з ПрАТ "Енергооблік"

 


Сейчас 1635 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте